המוצרים שלנו

מערכת סולארית ביתית

מערכת פוטו-וולטאית ביתית, מיועדת לספק את תצרוכת החשמל הביתית ולחסוך לכם אלפי שקלים בשנה המתבזבזים בדרך כלל על צריכת החשמל שלכם. גודלה של מערכת סולארית ביתית יכול להגיע עד 15קילו-וואט (בהתאם לשטח הפאנלים הסולאריים) כשעודפי החשמל המיוצרים מוזרמים לרשת החשמל הארצית אשר מתגמלת אתכם בעבורם ובכך אתם בעצם הופכים לספקי חשמל ירוק ויכולים להנות ממקור הכנסה נוסף.


מערכת עיסקית

מערכת פוטו-וולטאית עסקית הינה מערכת סולארית לייצור חשמל ירוק וידידותי לסביבה תוך ניצול של אנרגיית השמש בהספק של עד  50 קילו-וואט. את המערכת ניתן להתקין על גגות של מבנים כגון: מבני תעשיה, מפעלים, רפתות, לולים,סככות חקלאיות, מחסנים, בנייני משרדים, מבני ציבור ומבנים מוסדיים.מערכת פוטו-וולטאית היא מערכת סולארית אשר מנצלת את אור השמש כמקור אנרגיה לייצור חשמל ידידותי לסביבה, שאינו מזהם.


מערכת בנוניות

מערכות פוטו-וולטאיות בינוניות, הן מערכות סולאריות בעלות ההספק הרב ביותר מ-51 קילו-וואט, עד 5 מגה. מערכות אלו מיועדות להתקנה בשטחים פתוחים (בניגוד למערכות ביתיות ועסקיות המותקנות על גגות) ולייצור מאסיבי של חשמל ירוק המוזרם ישירות לרשת החשמל הארצית. לרוב מערכות אלו ייקבע תעריף עבור כל קילו וואט שמיוצר על ידי מכרז.


טורבינת רוח

טורבינות רוח, הן מערכות העושות שימוש באנרגיית רוח (אנרגיה קינטית) וממירות אותה לחשמל נקי. טורבינות רוח ביתיות הן מערכות קטנות המסוגלות לספק בין 1 ל-5 קילו-וואט, החשמל המיוצר בהן מיועד לשימוש פרטי ועודפי הייצור מוזרמים לרשת החשמל הארצית- בדומה למערכות פוטו-וולטאיות. בניגוד לתחום הסולארי, בתחום הרוח המכסות כמעט ולא נוצלו מה שהופך את המערכות הללו למשתלמות במיוחד, עקב תעריפים גבוהים וכן העובדה שהן עובדות יום ולילה.
בשנים האחרונות נהנה ענף טורבינות הרוח מפיתוח מואץ ואנו עדים לטכנולוגיות מתקדמות של להבים קלים,
טורבינות שקטות העובדות גם במהירויות רוח נמוכות וכן כאלו בעלות ניצולת גבוהה יותר משמעותית מבעברתבל אנרגיה מתחדשת הינה החברה המובילה בארץ בתחום טורבינות הרוח לבתים פרטיים ועושה שימוש אך ורק בטורבינות רוח המתקדמות ביות אשר עומדות בכל התקנים הנדרשים. 


מה אתה מרוויח?

באמצעות המערכות הסולארית של תבל אנרגיה מתחדשת, תוכל להפוך לייצרן חשמל עצמאי, לשכוח מחשבונות החשמל המכבידים,לזכות למקור הכנסה קבוע כספק חשמל עבור רשת החשמל הארצית וכל זאת תוך תרומה משמעותית לאיכות הסביבה וסיוע בהקטנת מפגעי זיהום האוויר.
התקנת מערכת פוטו-וולטאית מבטיחה לך תשואה שנתית של 10%-12% במשך עשרים שנה,כל זאת על ידי שימוש ב
נכס לא מנוצל - הגג שלך! ובמשאב אנרגיה מתחדש וזמין כמו השמש או רוח.

תקנות ומיסים
על פי תקנות המיסים, יש צורך בדיווח למס הכנסה על הפקת חשמל ממערכות אנרגיה מתחדשת, אך התקנות מעניקות שורה של הטבות ותמריצים למי שמעוניין להתקין מערכת כאלו ובראשן פטור ממס עד הכנסה שנתית של 18,000 ש"ח מייצור חשמל וחישוב פחת מואץ של 25% בשנה על המערכת.
 


שירות עד הגג
התקנת מערכת פוטו-וולטאית דורש ידע וניסיון רב ומלווה בתהליכים רבים הכוללים קבלת אישורים, חתימת חוזה מול חברת החשמל ועוד. מומחי תבל אנרגיה מתחדשת, יטפלו עבורכם בכל התהליכים הנדרשים החל משלב הייעוץ והתכנון, קבלת האישורים וכמובן ההתקנה עצמה. אנו לצידכם "עד המפתח" שהוא יום הפעלת ומסירת המערכת ואנחנו לא עוזבים אתכם שם, אלא ממשיכים ללוות אתכם לאורך כל שנות המערכת, בדאגה לתקינותה ואיכותה והחשוב ביותר לחיוך תמידי על פניכם.

אנו בתבל אנרגיה מתחדשת מלווים אותך לאורך כל הדרך החל משלב הייעוץ והתכנון, דרך שלב חתימת החוזה מול חברת החשמל וקבלת האישורים מכל הגורמים הרלוונטיים וכמובן במהלך ההתקנה וגם לאחריה. אנחנו מספקים לך נתונים שוטפים בזמן אמת ובכל רגע נתון על ביצועי המערכת ומספקים לך יעוץ מקצועי לאורך כל הדרך.